HAS BANYO VE MUTFAK'A HOŞ GELDİNİZ

Ankara Has Banyo ve Mutfak firması 2008 yılında Ankara Siteler’de 10.000m2 alana kurulmuş olup 50 personelle sektörün öncüsü olmaya aday bir firma olarak hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş, çevreye ve insana duyarlı üretimiyle doğaya dost bir firma olarak faaliyetini zamanın en yenilikçi teknolojisi ve tasarımlarıyla banyo dolabı, mutfak dolabı, duşakabin ve kapı gibi alanlarda siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

Ankara’nın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerin örnek aldığı, evrensel, saygın ve piyasa değerleri yüksek bir firma olmak Has Banyo Mutfak olarak en büyük hedefimizdir.

image

Misyon

Çevreye ve insana duyarlı üretimle banyo ve mutfak dolapları üretmeyi, müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini en üst seviyede tutmayı misyon ediniyoruz.

Vizyon

Dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet verecek üretim ve dağıtım ağına sahip bir işletme olmayı hedefliyoruz.

TECRÜBELERİMİZ VE BECERİLERİMİZ

Özel Üretim

Müşteri Memnuniyeti

100%

Tecrübe

100%

Ürün Kalitesi

100%